Hakkımızda

01KURUMSAL

Akustik ses yalıtım ve İzolasyon alanında Türkiye ve Dünyada ki gelişmeleri takip eden,Akustik  Düzenleme Projeleri hazırlayan ve uygulayan firmamız; İç mimarlık alanında bünyesinde yetiştirdiği personeli ile birlikte sektörel alandaki ihtiyaç ve gereksinimlere uyumlu bir  firma yapısına sahip olmak ve bu alanda tercih sebebi olma yolunda ideailst bir rol üstlenmektedir.

Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama-satış konularında başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer; onu,piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ve uygun bir maliyet ile sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık, Dürüstlük ve  müşterilerimizin bize duydukları güven, doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz..

  • VİZYONUMUZ

Avrupa standartlarında ürün ve hizmet sertifikalarına sahip firmamız, bu seviyede proje ve uygulamalar gerçekleştirmektedir. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile uygulamalarımızı taahhüt verilen zamanda, eksiksiz yerine getirmek ve her zaman en iyi hizmet sunmak en temel prensibimizdir.

  • MİSYONUMUZ

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

02İNSAN KAYNAKLARI

Lütfen CV’lerinizi info@vizyonakustik.com Gönderiniz. Değerlendirme işleminden sonra CV’nizde bulunan iletişim numaralarından size dönüş yapılacaktır.